Kredyt konsolidacyjny.

Konsolidacja kredytu jest często ratunkiem płynności finansowej domowego budżetu. Klienci przekredytowani to rosnąca grupa społeczna nie omijająca żadnych grup społecznych. Rozmawiając z naszymi klientami o konsolidacji zobowiązań finansowych spotykamy się z takimi grupami społecznymi jak: urzędnicy, nauczyciele, lekarze czy prawnicy. Każdego może dotknąć pędząca machina zmian społecznych co za tym czasem idzie może wiązać się z utratą pracy i w końcowym efekcie kłopotem ze spłatą swoich zobowiązań. Kredyt konsolidacyjny to doskonałe rozwiązanie opisanego wyżej problemu. To również dobre rozwiązanie dla tych, którym zwiększyły się miesięczne obciążenia finansowe i nie są w stanie terminowo spłacać rat.

Jak wygląda w praktyce konsolidacja kredytów?

  1. Zgłaszamy chęć zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego w wybranym banku

  2. Podajemy nasz dochód (w przypadku małżonków łączymy te kwoty)

  3. Przekazujemy również informacje dotyczącą wielkości naszej rodziny (dotyczy małżeństw z dziećmi)

  4. Po weryfikacji kredytowej i zgodzie na konsolidację musimy uzyskać kwoty kończące nasze kredyty. Na tym etapie zazwyczaj bank zażąda od nas pisemnego oświadczenia o kwocie kończącej kredyt (wystawia Bank, w którym mamy zobowiązanie)

  5. Dostarczenie do banku oświadczeń kończy się finalizacją, czyli podpisaniem umowy i przelaniem pieniędzy na nasze konto. Od tej chwili mamy już jeden kredyt, którego rata jest niższa od kwoty łącznej liczby naszych poprzednich rat.

© 2019 Your Company. All Rights Reserved. Designed By Tu-chwilowki.pl

Please publish modules in offcanvas position.